Способи оплати

Онлайн-оплата від monopay
Обираючи даний спосіб, Ви можете здійснити оплату онлай під час оформлення замовлення на нашому сайті. Оплату можна здійснити за допомогою Apple Pay, Google Pay або ж через застосунок monobank, ручне введення реквізитів картки. Після оформлення замовлення при потребі з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Комісію на переказ коштів встановлює індивідуально платіжна система.
На банківську карту
При виборі цього способу, після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер та відправить Вам реквізити картки для оплати та сумою замовлення. Оплату можна здійснити за допомогою терміналів самообслуговування або через додаток на смартфоні. Після оплати Вам необхідно зробити скріншот або фото чеку і відправити його менеджеру для підтвердження.

Комісію на переказ коштів встановлює індивідуально платіжна система, яку ви використовуватимете.
Накладений платіж
Даний вид оплати передбачає оплату у відділенні перевізника "Нова Пошта" після огляду товару. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення. Якщо клієнт не забрав посилку з відділення компанії перевізника, то в майбутньому даний метод оплати для нього буде недоступним . Термін зберігання посилки у відділенні компанії перевізника дивіться нижче.

Комісія за отримання посилки встановлюється перевізником "Нова Пошта" і складає +20 грн та 2% від вартості замовлення. Ця вартість додається до стандартної вартості посилки.

Способи доставки

Відправлення замовлень відбувається в робочі дні та суботу. Відправлення посилок відбувається тричі на тиждень.

При замовленні більш ніж на 2000 грн в нашому магазині, ви отримуєте безкоштовну доставку вашого товару у відділення компанії перевізника.

Важливо! Перевіряйте товар відразу при отриманні у відділенні компанії перевізника в присутності співробітника компанії. При виявленні пошкодження упаковки або механічних пошкоджень товару, ви можете пред'явити претензії до служби доставки.

Оплата за послуги доставки здійснюється клієнтом в момент отримання замовлення у відділенні або кур'єру компанії перевізника. Тарифи на доставку встановлюються компанією перевізником. При отриманні замовлення необхідно мати при собі паспорт або водійські права. Отримати замовлення може тільки людина на якого оформлена доставка.

Відправлення здійснюємо компаніями перевізниками "Нова пошта" та "Укрпошта".

Ми не несемо відповідальність щодо не дотримання термінів доставки зазначених нижче компанією перевізником.
Нова пошта
Термін доставки службою Нова пошта становить 1-3 дні (залежить від розташування населеного пункту). В середньому вартість доставки товарів 90 грн. - Тарифи та вартість доставки можна дізнатися тут. Посилки зберігаються на складі Нової пошти у Вашому місті 7 днів.

Найближче відділення Нової пошти. Відстежити відправлення на Новій пошті.
Укрпошта
Термін доставки службою Укрпошта "Стандарт" становить 4-6 днів,  "Експрес" становить 3-4 днів (залежить від розташування населеного пункту). В середньому вартість доставки товарів 45 грн. - Тарифи та вартість доставки можна дізнатися тут і тут. Посилки зберігаються на складі Укрпошти у Вашому місті 14 днів.

Найближче відділення
Укрпошти. Відстежити відправлення на Укрпошті.