Плануй мрії – це про важливість тримати мрії та цілі не лише в думках. Український бренд, який виготовляє функціональний та естетичний декор для дому й офісу, переконаний, що атмосфера на робочому столі впливає на вашу мотивацію та продуктивність. Адже коли дрібниці лежать на своїх місцях – хаос зникає і виконувати завдання стає в рази легше й приємніше.

- Плануй мрі!, простір твоїх мрій
Бренд
Наш шлях розпочався 2019, коли дуже хотілось придбати стильний мудборд, але його не знайшлось. Ми зрозуміли, що хочемо взяти це на себе — нести у світ свій класний mood.
Магазин
Ми працювали, розвивались і вдавалось тішити все більше крутих людей. Тепер у нашому магазині є не лише мудборди, і не лише наша продукція, але кожна одиниця асортименту — це суцільний стиль, позитив, естетика, якість й те, що ви так довго шукали. Ми відповідальні за кожний стікер у нашому магазині.
Виробництво
Що вже казати про виробництво? Наша майстерня — це творчий осередок ідей і їхніх втілень. Нам вдається оптимізувати деякі процеси й пришвидшити виготовлення продукції як для нас, так і для інших брендів. Адже забагато класних речей не буває!
Команда
А от у майстерні працює наша невелика, але дуже здібна і справді СУПЕРкоманда! Любимо й цінуємо кожного, а вони, своєю чергою, люблять те, що створюють. Саме тому кожна деталь наших виробів просочена мрійливістю й любовʼю.
Пітримка
Як і в спілкуванні із тобою. Нам дуже важливо за потреби допомогти із вибором, порадити, підлаштуватись і бути на звʼязку з тобою аж до отримання й розпакування замовлення.
А все це тому, що ми любимо те, що робимо.
А це — неймовірна сила!